KURUMSAL

Hakkımızda

Odak Yangın İSTANBUL / Tuzla’ da faaliyetine başlamış olup, kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. İthal ve imal ürün kalemlerimiz ile sektörde her daim ilk elden fiyat verebilme avantajına sahip olmakla birlikte ürün kalemlerimizi siz değerli müşterilerimize CE Avrupa standartında sunulmaktadır.

Yangına doğru ve zamanında müdahale öncelikle kişiden başlar. Yangına müdahele eden kişi kendini güvende hıssetmedığınde mudahelesını duzgun yapamadığından geri dönülmez sonuçlara sebep olanabilir. Kapalı alan çalışmalarında da kişi kendini güvende hissetmediğinde yeterlı verimi sağlayamacak ve durum aleyhte bır hal almaya başlayacaktır. Iste fırmamız ODAK YANGIN bu noktada devreye gırerek ilk etapta kişinin kendini güvende hissedebileceği ürünler sunmaktadır.Daha sonra çalışacağı ortamı güvenli hale getirmek koşulu ile siz değerli müşterimizin gözünde güvenilir bir yere sahip olmayı planlamaktadır.

Yapılan istatistikler iş kazalarının % 30 işçi kaynaklı % 70 amaca uygun doğru ürün tedarik etmeme ya da kalitesiz ürünlerle anı kurtarmaya dönük hamleleri kapsamakta olduğunu ortaya koymaktadır. Çok geç olmadan önleminizi alın. ODAK YANGIN olarak firmamız ücretsiz danışma ve iş güvenliği eğitimleri ile bilinçlendirme ve profesyonelleştirmeye dönük hizmetleri ile her zaman sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

 

 

©2020 - ODAK GROUP. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi